Witaj miły Gościu! Bardzo się cieszę, ze odwiedzasz mojego skromnego bloga. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza. Proszę podpisz się lub nawet zostaw adres e-mail do siebie :) Miłego oglądania!

czwartek, 26 września 2013

Metryczki

Dobry wieczór!

Bardzo serdecznie witam osoby odwiedzające mojego bloga. Mimo nadzwyczaj jeszcze skromnego dorobku "postowego" mam już kilka odwiedzin na koncie :)

Pozostaję jeszcze na chwilkę w temacie haftu krzyżykowego, jako że do czerwca tego roku była to moja głowna płaszczyzna zainteresowań i dorobiłam się całkiem pokaźnej liczby prac.
Dzisiaj chciałam Wam pokazać prace, które mają szczególne znaczenie, gdyż każda wykonana była dla konkretnego słodziutkiego maleństwa. Mowa o metryczkach. Część była moim osobistym prezentem dla dzieci przyjaciółek, część wykonałam na prośbę innych osób dla maleństw z ich rodzin.
Oto pamiątki dla dzieciątek:
 

 
 

 
 

 
 
I jeszcze jedna szczególna metryczka. W związku z tym, że jestem raczej zabieganą osobą, metryczka powstawała przez około dwa miesiące i dwa miesiące czekała na narodziny Gabrysi. Po tym wyjątkowym dniu dohaftowana została tylko sukienka króliczka (gdy byłyśmy zupełnie pewne, że ma być czerwona;) ) i oczywiście dane maleństwa. A metryczka powstała na prośbę Marioli, cioci Gabrysi.
 

 
Największa metryczka, jaka wyszła spod mojej igły (format A4) i muszę przyznać, że chyba najbardziej ze wszystkich mi się podoba.
 
 
Życzę wszystkim miłego wieczoru i zapraszam do zapoznawania się z kolejnymi wpisami i pozostawiania śladów swojej bytności w postaci komentarzy :)

 

1 komentarz:

  1. Piękne te metryczki z dzidziusiem i całującą mamą :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i każde pozostawione słowo :)